Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
kk: Каталог %directory жазу үшін қолайлы емес, себебі оған тиісті рұқсаттардың жиыны жоқ

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
