Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
km: ថត​ %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន​ទេ​ពីព្រោះ​វា​ពុំ​បាន​កំណត់​សិទ្ធ​ត្រឹមត្រូវ​ ។

en: About
km: អំពី

en: Initializing.
km: កំពុង​ចាប់​ផ្តើម ។

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
km: មិន​អាច​ចម្លង​ឯកសារ %file បាន​ទេ ពីព្រោះ​ថត​ទិសដៅ %destination មិន​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រឹមត្រូវ ។
