Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: About
ne: बारेमा

en: Initializing.
ne: सुरू गर्दै।
