Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Country
oc: País

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Custom
oc: Personalizat

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura perque las permissions son pas definidas corrèctament.

en: About
oc: A prepaus

en: Initializing.
oc: Inicializacion.

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Completed @current of @total.
oc: @current sus @total acabats.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
oc: Se pòt pas copiar lo fichièr especificat %file, perque lo dorsièr de destinacion %destination es pas configurat corrèctament.
