Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Country
pt: País

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Configurações

en: Custom
pt: Personalizado

en: Price
pt: Preço

en: Product ID
pt: ID do Produto

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Product type
pt: Tipo de produto

en: Processing
pt: Processando

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
pt: Não é possível escrever na pasta %directory. Por favor, verifique as permissões da pasta.

en: About
pt: Sobre

en: Initializing.
pt: Iniciando.

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Completed @current of @total.
pt: Completado @current de @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
pt: O arquivo %file não pôde ser copiado, porque o diretório de destino %destination não esta configurado corretamente.

en: Access Token
pt: Token de Acesso
