Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Country
sv: Land

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: Price
sv: Pris

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Product type
sv: Typ av vara

en: Processing
sv: Bearbetar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad på grund av att den inte har korrekta behörigheter inställda.

en: About
sv: Om

en: Initializing.
sv: Initierar.

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Completed @current of @total.
sv: Slutförde @current av @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
sv: Filen %file kunde inte kopieras eftersom målkatalogen %destination är felaktigt konfigurerad.

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
