Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
te: %directory డైరెక్టరీ రాయవీలుగా లేదు. దానికి సరైన అనుమతులు లేవు.

en: About
te: గురించి

en: Initializing.
te: సన్నాహం చేస్తున్నాం.

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.

en: Completed @current of @total.
te: @total లో @current పూర్తయినవి
