Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Price
th: ราคา

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
th: ไม่สามารถเขียนข้อมูลลงใน %directory ได้ เนื่องจากไม่มีสิทธิ์อนุญาต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Initializing.
th: กำลังเริ่มต้น

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Completed @current of @total.
th: เสร็จสิ้น @current จาก @total

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
th: ไฟล์ %file ไม่สามารถทำสำเนาเนื่องจากไดเรกทอรี่ปลายทาง %destination ถูกสร้างไม่ถูกต้อง
