Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Price
bg: Цена

en: Processing
bg: Обработва

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
bg: Директорията %directory е недостъпна за редакция, защото няма подходящите права.

en: Initializing.
bg: Инициализира.

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
