Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Processing
bs: Procesujem

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
