Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Price
el: Tιμή

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος, επειδή δεν έχει τα σωστά δικαιώματα πρόσβασης.

en: About
el: Περί

en: Initializing.
el: Αρχικοποίηση.

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Completed @current of @total.
el: Ολοκληρώθηκαν @current από @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
el: Το αρχείο %file δεν μπορούσε να αντιγραφεί, επειδή ο κατάλογος προορισμού %destination δεν έχει ρυθμιστεί σωστά.
