Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Custom
eo: Propra

en: Processing
eo: Traktante

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eo: La dosierujo %directory ne skribeblas, ĉar ĝi ne havas la ĝustajn permesojn.

en: Initializing.
eo: Pravalorizante.

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.
