Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Price
et: Hind

en: Product ID
et: Toote ID

en: Processing
et: Töötlemine

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: About
et: Programmist

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
et: Faili %file polnud võimalik kopeerida, kuna sihtkataloog %destination pole õigesti seadistatud.
