Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Custom
he: מותאם

en: Price
he: מחיר

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Processing
he: בתהליך

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: About
he: אודות

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.
