Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Price
hu: Ár

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Product type
hu: Terméktípus

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hu: „%directory” könyvtár a megfelelő jogosultságok hiánya miatt nem írható.

en: About
hu: Leírás

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
hu: %file fájl nem másoható, mert a célkönyvtár nincs megfelelően beállítva: %destination
