Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.
