Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Country
nl: Land

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Price
nl: Prijs

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Product type
nl: Producttype

en: Product name
nl: Productnaam

en: Processing
nl: Verwerken

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: About
nl: Over

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd omdat de bestemmingsmap %destination niet correct ingesteld is.

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: The phone number %phone is not valid.
nl: Het telefoonnummer %phone is ongeldig.
