Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Price
nn: Pris

en: Processing
nn: Handsamar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nn: Kan ikkje skrive til mappa %directory, dette fordi den ikkje har korrekte innstillingar for tilgang.

en: Initializing.
nn: Initialiserar

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: Completed @current of @total.
nn: Fullført @current av @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
nn: Fila %file kunne ikkje kopierast fordi målmappa %destination ikkje er sett opp rett.
