Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
