Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Price
sl: Cena

en: Processing
sl: V obdelavi

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sl: Mapa %directory ni zapisljiva, ker na tej mapi niso nastavljena ustrezna dovoljenja.

en: About
sl: O modulu

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
