Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: About
ug: ھەققىدە
