Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Processing
be: Апрацоўка

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
be: Дырэкторыя %directory зачыненая для запісу, паколькі ня мае слушна сканхвігураваных правоў дасягу.

en: About
be: Аб

en: Initializing.
be: Распачынаецца.

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Completed @current of @total.
be: Завершана @current з @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
be: Файл %file не можа быць скапіяваны, паколькі мэтавы каталог %destination не настроены правільна.
