Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: About
my: အကြောင်း

en: Initializing.
my: စတင်လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်
