Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Country
ro: Țară

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Price
ro: Preţ

en: Product ID
ro: ID Produs

en: Product type
ro: Tip produs

en: Processing
ro: În procesare

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ro: Directorul %directory nu poate fi scris pentru că nu are permisiunile setate corect.

en: About
ro: Despre

en: Initializing.
ro: inițializare.

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Completed @current of @total.
ro: Finalizate @current din @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ro: Fișierul %file nu a putut fi copiat deoarece directorul destinație  %destination nu este configurat corespunzător.

en: Access Token
ro: Token de acces
