Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sq: Direktoria %directory nuk është e shkruajtshme, sepse nuk i janë përcaktuar të drejtat korrekte.

en: About
sq: Informacione

en: Initializing.
sq: Fillimi.

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
