Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Country
tr: Ülke

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Price
tr: Fiyat

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Processing
tr: İşliyor

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
tr: %directory dizini yazılabilir değil, çünkü yazma izinleri doğru ayarlanmamış.

en: About
tr: Hakkında

en: Initializing.
tr: Başlatılıyor.

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Completed @current of @total.
tr: @current / @total tamamlandı.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
tr: %file dosyası kopyalanamadı. Çünkü hedef dizin %destination doğru bir biçimde yapılandırılmamış.
