Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Price
af: Prys

en: Processing
af: Verwerking
