Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: Initializing.
am: በማስነሳት ላይ።

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።

en: Completed @current of @total.
am: ከ @total ያህል @current ተጠናቋል።
