Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Processing
ast: Procesando

en: Initializing.
ast: Anicializando.

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.

en: Completed @current of @total.
ast: Completóse @current de @total.
