Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Initializing.
bn: প্রস্তুতি চলছে...
