Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
