Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Body
cs: Text

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Price
cs: Cena

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat, protože nemá nastavena správná práva.

en: About
cs: Popis

en: Initializing.
cs: Inicializuji.

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
cs: Soubor %file se nepodařilo zkopírovat, protože cílový adresář %destination není správně nastaven.
