Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Country
fi: Maa

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Price
fi: Hinta

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Product type
fi: Tuotetyyppi

en: Processing
fi: Käsitellään

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
fi: Hakemistoon %directory ei voi kirjoittaa, koska sille ei ole asetettu sopivia oikeuksia.

en: About
fi: Tietoja

en: Initializing.
fi: Aloitetaan

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Completed @current of @total.
fi: @current / @total valmiina.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
fi: Tiedostoa %file ei voitu kopioida kohdekansion %destination  asetusvirheestä johtuen.
