Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
hy: Ֆայլը %file հնարավոր չիէ պատճենահանել, քանի որ նպատակակետի գրացուակը %destination  ճիշտ չի կոնֆիգուրացված:
