Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Processing
ka: დამუშავება
