Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
mn: %directory хавтас нь бичиж болохуйц биш, үүнд зөв зөвшөөрөл тохируулагдаагүй байна.

en: Initializing.
mn: Анхны утга олгож байна.

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
