Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Price
pl: Cena

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
pl: Katalog %directory jest tylko do odczytu, ponieważ nie ustawiono odpowiednich uprawnień.

en: About
pl: O stronie

en: Initializing.
pl: Inicjowanie.

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Completed @current of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
pl: Plik %file nie mógł być skopiowany ponieważ folder docelowy %destination nie jest odpowiednio skonfigurowany.
