Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Price
sk: Cena

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Commerce
sk: Obchod

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať, pretože nemá nastavené správne práva prístupu.

en: About
sk: Informácie o

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
sk: Súbor %file nemožno skopírovať, pretože cieľový adresár %destination nie je správne nastavený.
