Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Country
uk: Країна

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Price
uk: Ціна

en: Product ID
uk: ID товару

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Commerce
uk: Комерція

en: Product type
uk: Тип товару

en: Product name
uk: Назва товару

en: Processing
uk: Обробка

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
uk: Каталог %directory закритий для запису, оскільки не має налаштованих належним чином прав доступу.

en: About
uk: Про модуль

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки каталог призначення %destination неналежно налаштований.

en: Access Token
uk: Токен доступу
