Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Country
ur: ملک

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ur: ڈائریکٹری %directory میں تبدیلی نہیں کی جا سکتی کیونکہ اس کے اختیارات صحیح طور پر مرتب نہیں کیے گئے ہیں۔

en: Initializing.
ur: ابتداء کی جا رہی ہے۔

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
