Poster Slider (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
