Poster Slider (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Role
ast: Rol
