Poster Slider (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
