Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Host
bn: হোস্ট

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
