Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Name
az: Ad

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: General
az: Əsas

en: Basic
az: Əsas

en: External
az: Xarici

en: About
az: Haqqında

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin
