Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Age
sv: Ålder

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Host
sv: Värd

en: Roles
sv: Roller

en: Conditions
sv: Villkor

en: General
sv: Allmän

en: Example
sv: Exempel

en: Events
sv: Aktiviteter

en: here
sv: här

en: Basic
sv: Grundläggande

en: External
sv: Extern

en: About
sv: Om

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sv: Detta fält stöder ersättningstecken. @browse_tokens_link
