Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Age
nn: Alder

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Name
nn: Namn

en: Roles
nn: Roller

en: here
nn: her
