Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Host
bg: Хост

en: Roles
bg: Роли

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук
