Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Age
da: Alder

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Host
da: Værtsnavn

en: Conditions
da: Vilkår

en: OR
da: ELLER

en: General
da: Generelt

en: Example
da: Eksempel

en: Events
da: Begivenheder

en: here
da: her

en: Basic
da: Grundlæggende

en: External
da: Eksterne

en: API key
da: API-nøgle

en: AND
da: OG

en: About
da: Om

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: General configuration
da: Generel konfiguration

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
da: Dette felt understøtter tokens. @browse_tokens_link
