Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Age
et: Vanus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Conditions
et: Tingimused

en: OR
et: VÕI

en: General
et: Üldine

en: here
et: siin

en: Basic
et: Lihtne

en: External
et: Väline

en: AND
et: JA

en: About
et: Programmist

en: General configuration
et: Üldised seadistused
